Kategorie
Uncategorized

Chinosy męskie

Elementem koniecznym każdej stylizacji są klasyczne, jednolite koszule. Uszyte z wytwornych materiałów gwarantują przewiewność oraz nieskrępowane ruchy. Główną rolę odgrywają podwinięte rękawy oraz rozpięte guziki pod szyją, które tylko pozornie wyglądają na niedbałe. Dzięki nim Włosi podkreślają swoją oryginalność. Panowie doceniają kolory lokalnej przyrody, dlatego wybierają jasne barwy i wybielone błękity. W nieco bardziej formalnych stylizacjach koszule zyskują na elegancji i dopiero wówczas zestawiane są z krawatami.
Kolejnym elementarnym elementem stylu włoskiego są spodnie. Na ulicach Neapolu, będącego kolebką krawiectwa, spotkać można zwłaszcza białe chinosy, o charakterystycznej długości przed kostkę. Włoscy mężczyźni stawiają na dopasowane, zwężane nogawki. Podkreślają one sylwetkę, a zarazem są niezwykle wygodne i gwarantują cyrkulację powietrza. To także gorący trend nadchodzącego sezonu! Idąc w ślad za ulicznymi stylizacjami z Włoch panowie zaczynają przekonywać się do krótszych spodni np. w super modną kratkę. Panowie niezwykle często wybierają białe spodnie, które wzbogacają ich stylizacje w lekkość i świeżość. Bez wątpienia włoska moda dowodzi, że biel w połączeniu ze szlachetnymi materiałami niezmiennie gwarantuje luksusowy look.
We włoskiej modzie formalnej pierwsze skrzypce grają dwurzędowe marynarki. Panowie bez zastanowienia sięgają po żywe kolory garniturów. Jest to efekt dorobku włoskich wizjonerów mody, którzy od lat odznaczają się bogatymi, kolorowymi printami. Dzięki ich talentom, znakiem rozpoznawczym włoskiej mody ulicznej są zwracające uwagę, ozdobne dodatki
W sezonie letnim styl włoski staje się popularny i widoczny w kolekcjach modowych. Królują wygodne, białe chinosy do kostek ozdobione szykownymi mankietami. Stylizacje, które przywodzą na myśl włoskie wakacje stworzyć można korzystając z oferty rodzimej marki Lavard. Wśród bestsellerów znajdziemy m.in. dwurzędowe marynarki, koszulki polo i kontrastowe poszetki. Naszym klientom z pewnością zaimponują najwyższej jakości, naturalne tkaniny. Mężczyzn ceniących klasyczną elegancję oraz najnowsze trendy zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami marki Lavard.